Ontdek

Voetballers kunnen nog heel even inschrijven voor Omroep Brabant Cup

31 augustus 2012 om 01:26 • Aangepast 9 september 2025 om 07:22

De inschrijving voor de Omroep Brabant Cup is verlengd tot 12 september. Dat geeft amateurs uit alle hoeken van de provincie nog even de tijd om zich aan te melden voor deze unieke competitie. Alle heren 1-elftallen in het zaterdag- en zondagvoetbal mogen meedoen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Wie tegen wie speelt, wordt bepaald via een loting. Er wordt hierbij geen rekening gehouden met de verschillende klasses of regio's in Brabant. Zo kan een zesde klasser uit West-Brabant zomaar eens uitkomen tegen een tweede klasser uit Oost-Brabant.
Ook voor vrouwen- en jeugdelftallenOok voor vrouwen wordt een toernooi om de Omroep Brabant Cup georganiseerd, evenals voor de jeugd. Inschrijven bij de jeugdeditie is mogelijk voor de D-, E- en F-jeugd.
Teams die willen meedoen kunnen zich hier inschrijven. Heren- en vrouwenelftallen betalen vijftig euro inschrijfgeld. Hiervan worden de scheidsrechters betaald. De deelname voor de jeugdelftallen is gratis, omdat in de jeugdcompetitie wordt gewerkt met clubscheidsrechters.
'Wekelijks verslagen op radio, tv en internet'"Omroep Brabant gaat dit toernooi heel nauw volgen", vertelde hoofdredacteur Henk Lemckert bij de bekendmaking. "Te beginnen met de loting begin september. En vanaf dat moment zullen we wekelijks op radio, tv en internet verslag doen van de verrichtingen van alle teams. Op radio in alle uitzendingen en in een nieuw sportprogramma op zondagmiddag. Op tv op vrijdagavond, ook in een nieuw sportprogramma."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.