Ontdek

Verkeersopstoppingen door ongeval bij Moerdijkbrug

31 augustus 2012 om 20:53 • Aangepast 7 september 2025 om 00:49

Acht auto's en een tankwagen zijn zaterdag betrokken geweest bij een ongeval op de A16 bij de Moerdijkbrug. Het ongeval gebeurde in de rijrichting van Rotterdam. Het ongeval veroorzaakte verkeersopstoppingen en kilometerslange files rond Breda.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Dat meldde de ANWB. Er vielen geen gewonden bij het ongeluk. Vanaf kwart voor drie waren alle rijstroken op de A16 van Breda naar Rotterdam weer open. Op dat tijdstip stond er nog tien kilometer file voor de Moerdijkbrug. Op het hoogtepunt was dat zeker veertien kilometer.
Geen keusAutomobilisten hadden weinige alternatieve routes. Omrijden via drie andere routes kon niet. De A29 na Willemstad was afgesloten vanwege een ernstig ongeval zaterdagochtend bij Barendrecht. De A27 van Oosterhout naar Gorinchem is het hele weekend dicht wegens werkzaamheden. Dat geldt ook voor de A17 van Roosendaal richting Dordrecht.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.