Gewonden bij kettingbotsing op de A58 bij Moergestel
Bij een kettingbotsing op de A58 bij Moergestel zijn zondagavond drie personenauto's en een busje op elkaar gereden. Een slachtoffer zat bekneld, drie personen raakten gewond.
Het bestelbusje remde te laat waardoor er drie auto's achterop vlogen. Een bestuurster van een van de auto's is met leknetsel naar het ziekenhuis gebracht. Twee inzittenden van de bestelbus liepen snijwonden op aan hun handen. Zij gingen voor medische hulp naar het ziekenhuis en konden na behandeling weer naar huis.
Zeven kilometer fileOp de A58 waren als gevolg van een aanrijding tussen Moergestel en Hilvarenbeek twee rijstroken afgesloten. Dit vanwege de beknelling en de olie die op de weg terecht was gekomen. Rond tien voor half twaalf werd de weg weer vrijgegeven. Op het hoogtepunt stond er zo'n zeven kilometer file.
Op de A58 zit meer verkeer dan normaal vanwege werkzaamheden op de A2 tussen Eindhoven en Den Bosch. De A2 is daar afgesloten. Verkeer vanuit Eindhoven naar Den Bosch en verder kon via de A50 en de N279 omrijden (via Veghel).
