Advertentie
Breda wil af van wietpas
27 september 2012 om 00:20 • Aangepast
30 september 2025 om 17:19
Een meerderheid in de raad van Breda wil af van de wietpas. Op initiatief van de PvdA in Breda gaat er een brief naar de informateurs Henk Kamp en Wouter Bos. Daarin wordt gevraagd om de slechte wet terug te draaien en te kiezen voor een aanpak die problemen oplost in plaats van laat ontstaan.
Alleen CDA en VVD ondertekenen de gezamenlijke brief aan de informateurs niet. De VVD in Breda vindt de conclusies van de meeste partijen voorbarig en ongenuanceerd.
Wietpas sinds 1 meiBezoekers van coffeeshops in Brabant en Limburg moeten zich sinds 1 mei laten registreren. Coffeeshops mogen geen buitenlanders meer toelaten. In Breda heeft dat geleid tot meer klachten over overlast. Op 1 januari gaan de nieuwe regels ook gelden in de rest van Nederland.
Advertentie
Advertentie
