Advertentie
FCK De Hommel geeft overwinning weer uit handen
29 september 2012 om 12:13
De zaalvoetballers van FCK De Hommel uit Den Bosch zijn er niet in geslaagd hun derde wedstrijd van het seizoen te winnen. In Utrecht leek De Hommel lange tijd te winnen van JCK/AISO, maar het werd 3-3.
FCK De Hommel begon sterk aan de wedstrijd en werd gevaarlijk met Najib el Allouchi, maar hij schoot tot twee keer toe voorlangs.
Een paar minuten later was het wel raak. Uit een voorzet van Adil Zouthane werkte Samir Makhoukhi de 0-1 binnen. Niet veel later stond het weer gelijk. Uit een goede aanval maakte Sedan Ozan de 1-1 voor de gepromoveerde Utrechters.
MiscommunicatieDe Bosschenaren kwamen weer op voorsprong door doelpunten van Zakatia Kerkri en Soufian el Hahaoui. Daarna gaf de ploeg van Piet Gabriëls de voorsprong knullig weg. Vooral de 3-3. Een terugspeelbal werd na een miscommunicatie tussen de keeper en een verdediger in eigen doel gewerkt.
Door het gelijke spel heeft FCK De Hommel nu vijf punten uit drie wedstrijden.
Advertentie
Advertentie