Ontdek

Vechtpartij na aanrijding op A58 bij Gilze

30 september 2012 om 13:52

Na een vechtpartij op de snelweg A58 bij Gilze zijn zondagmiddag drie mannen gearresteerd. De mannen worden er van verdacht een automobilist te hebben mishandeld, meldde de politie maandag.

Geschreven door

Volgens het slachtoffer, een man uit Dordrecht, reed hij langs wegwerkzaamheden, toen een andere auto hem inhaalde via de vluchtstrook en zijn buitenspiegel raakte. De Dordtenaar volgde de auto de vluchtstrook op in de hoop de schade te kunnen regelen. Maar die auto remde plotseling, waardoor ze opnieuw met elkaar botsten.
'Hij begon!'Drie mannen zouden zijn uitgestapt en zouden de Dordtenaar zijn gaan slaan, totdat een voorbijganger hen uit elkaar haalde. Maar volgens het drietal was het de Dordtenaar die de eerste klap uitdeelde.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.