Advertentie
Minister Opstelten: invoering wietpas tegen drugstoerisme een succes
1 oktober 2012 om 18:57
nl
Volgens Minister van Veiligheid en Justitie Ivo Opstelten is de aanpak van drugstoerisme door de invoering van de wietpas een groot succes. Dat zei de minister tijdens het vragenuurtje in de Tweede Kamer dinsdagmiddag.
De burgemeesters van de regio's waar de wietpas is ingevoerd, hebben het succes van de wietpas aan de minister gemeld. "De aanpak drugstoerisme is een succes, de overlast op straat en meldingen zijn in een dalende lijn."
Tijdens het vragenuur werd meerdere malen om een tussenevaluatie gevraagd. De minister wil daar nog niet aan toegeven. "Er is afgesproken om in oktober een meetmoment te hebben. Wat daar uitkomt, weet ik niet, maar ik heb altijd gezegd dat ik voor de maatregelen die nodig zijn sta om overlast te voorkomen op straat. Ik zeg alleen dat burgemeesters aangeven dat zonder uitzondering de aanpak van drugstoeristen een succes is."
Advertentie
Advertentie