Ontdek

Lange files in Brabant door herfstweer

3 oktober 2012 om 11:10 • Aangepast 15 oktober 2025 om 23:47

Op de snelwegen in Brabant stonden donderdagochtend lange files vanwege het herfstweer. Vooral in de richting van Eindhoven liep het verkeer vast.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Volgens de Verkeersinformatiedienst was 'het beroerde weer' de belangrijkste aanleiding voor de opstoppingen.
Hoogste aantal files sinds aprilOp de snelweg A2 stond vanuit Maastricht in de richting van Eindhoven een file van maar liefst achttien kilometer. Vanuit Den Bosch naar Eindhoven kregen weggebruikers tussen knooppunt Empel en Boxtel veertien kilometer file voor de kiezen. Ook rondom Breda slibden de wegen richting van de snelwegen A58 en A59 dicht.
Volgens de Verkeersinformatiedienst stond er donderdagochtend in Nederland in totaal 346 kilometer file. Het hoogste aantal sinds dinsdag 10 april.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.