FC Eindhoven bezorgt FC Oss vierde nederlaag op rij
FC Eindhoven heeft het duel in de onderste regionen van de Jupiler League met 4-1 gewonnen van FC Oss. Voor de Ossenaren was het de vierde nederlaag op rij. Meteen na afloop gingen alle Osse spelers met de woedende, meegereisde aanhang in gesprek.
De ploeg van trainer Anton Janssen had nog wel een vliegende start. Al in de eerste minuut schoot Roel van der Sande de bezoekers op voorsprong. Nog voor rust boog FC Eindhoven de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Bourdouxhe tekende voor de gelijkmaker en Serhat Koc tekende voor de tweede treffer.
Groter leed voor FC OssKort na rust vergrootte Waalkens de voorsprong voor de thuisploeg naar 3-1. Dada maakte het leed voor FC Oss nog groter door een vierde Eindhovense treffer te scoren.
Na een kwartier in de tweede helft kreeg Gorgulu van FC Oss een rode kaart van de Belgische scheidsrechter Virant.
Crisis in OssNa de bekernederlaag tegen de amateurs van Scheveningen en twee kansloze competitienederlagen op rij is het crisis in Oss. ,,Je komt naar Eindhoven om te winnen,'' legt doelpuntenmaker Roel van der Sande uit. ,,En dan krijg je met 4-1 op de broek en loopt het laatste halfuur rond met het idee: 'Hou het maar 4-1, want meer zit er niet in'. Tja, dat is wel triest.''
Meteen na afloop gingen alle Osse spelers met de woedende, meegereisde aanhang in gesprek. ,,Ze misten de passie bij FC Oss hoort. Wij horen als team te knokken. Het is terecht dat ze ons dat lieten weten.''
Positief slotBij FC Eindhoven was er vooral de blijdschap dat een tegenvallende eerste periode alsnog positief werd afgesloten. ,,Dit is belangrijk voor ons, met het oog op meer overwinningen,'' beseft spits Serhat Koc. ,,We wisten vooraf dat we de drie punten hier zouden houden. Je ziet dat we na de achterstand blijven doorvoetballen en de wedstrijd terug in handen kunnen nemen. Deze lijn willen we doortrekken naar de tweede periode.''