Gestolen brommobiel gevonden, eigenaresse 'ontzettend blij'
De politie kan de brommobiel nog niet aan Van Ewijk teruggeven, omdat ze de groene Ligier nog in bewaring houdt voor onderzoek. De politie verwacht eind volgende week de brommobiel terug te kunnen geven.
Tweede in korte tijd gestolenHet voertuig dat vorige week werd gestolen was al de tweede in korte tijd. Op 15 augustus werd de eigen brommobiel van Van Ewijk gestolen. De 'leenauto' die ze daarna kreeg werd afgelopen week meegenomen door dieven.
Zowel Diny van Ewijk als haar man Piet zijn van het 'autootje' afhankelijk in hun bewegingsvrijheid. De 71-jarige vrouw kreeg pas een nieuwe knie en kan alleen met de brommobiel naar fysiotherapie. Haar man Piet zit na een herseninfarct in een roelstoel. Hij kan alleen met de brommobiel voor controle naar het ziekenhuis.