Ontdek

Georginio Wijnaldum: 'Het gaat slecht met me bij PSV'

9 oktober 2012 om 10:29 • Aangepast 1 oktober 2025 om 00:02

Georginio Wijnaldum zit niet lekker in zijn vel. "Het gaat slecht met mij bij PSV", zei hij tegen de NOS. "Als ik inval voeg ik wel iets toe aan het spel, maar ik speel weinig. Dan gaat het niet goed, denk ik."

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Wijnaldum moet dit seizoen als aanvallende middenvelder Ola Toivonen voor zich dulden. En aan de rechterkant krijgen Jeremain Lens, Luciano Narsingh en Mark van Bommel de voorkeur.
'Verschrikkelijk op de bank te zitten'"Ik voer geen gesprekken met de trainer", vertelt Wijnaldum. "Op de wedstrijddag zie je vanzelf dat je op de bank zit. Het is verschrikkelijk om daar te zitten."
Wijnaldum beseft dat hij geduld moet hebben."Ik ben gewend om te spelen. Maar je kan jezelf niet de basis in praten. Praten heeft geen zin. Ik moet op het veld laten zien dat ik erin hoor."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.