Advertentie
Nieuwe arrestatie Belgische kasteelmoord; verdachte had contact met Van Wesenbeeck
11 oktober 2012 om 23:00 • Aangepast
29 september 2025 om 15:36
In België is een vijfde verdachte aangehouden wegens mogelijke betrokkenheid bij de zogenoemde kasteelmoord. De man, die voor een ander vergrijp al vastzat, zou nauwe contacten hebben met de Nederlandse verdachte in de zaak van de moord op kasteelheer Stijn Saelens. Dat is de Eindhovenaar Tinus van Wesenbeeck.
De nieuwe verdachte zou dinsdag al zijn aangehouden, zo meldde de Vlaamse omroep VTM. Vrijdag werd de aanhouding van de man voor een maand verlengd, zo bevestigde het parket tegenover persbureau Belga. De man zou niet de uitvoerder van de moord zijn, maar een schakel in het hele netwerk.
Rol Van Wesenbeeck Tinus van Wesenbeeck wordt verdacht van het regelen van de moord. De schoonvader en schoonzoon van Saelens worden ervan verdacht opdracht te hebben gegeven tot de moord. Zij zitten niet vast, maar zijn wel nog verdacht.
De vierde verdachte, die vastzit, is de eigenaar van het stuk grond waar uiteindelijk het lichaam van de kasteelheer werd gevonden.
Advertentie
Advertentie
