Arrestatieteam door dak in Willem Knuttelstraat in Tilburg om man aan te houden
De man zou eerder op de dag buurtbewoners hebben bedreigd onder wie een 9-jarig meisje. Volgens de vader van het kind was de Tilburger naar buiten gekomen om te zeggen dat een groep kinderen daar niet mocht spelen. De vader van het meisje ging bij de man verhaal halen. Daarop werd hij ook bedreigd. De verdachte zwaaide daarbij met een kruk.
ArrestatieteamGealarmeerde agenten besloten het huis binnen te gaan. De verdachte had zich in de tussentijd opgesloten op zolder. Hij had de uitschuifbare trap opgehaald. Onderhandelaars van de politie probeerden de verdachte naar buiten te praten. Toen dat niet lukte werd het Arrestatieteam opgeroepen.
De politie, die de man kende van andere delicten, hield er rekening mee dat de verdachte een wapen bij zich had. De man staat bekend als ´agressief en onberekenbaar´. Met behulp van twee hoogwerkers van de brandweer kon het Arrestatieteam op het dak komen. Er werd een gat gemaakt waardoor leden van het arrestatieteam de zolder binnendrongen. De verdachte verzette zich niet en kon meteen worden aangehouden. Hij zit vast.