Advertentie
Geen NK judo voor Grim Vuijsters, richt zich op februari
17 oktober 2012 om 18:24 • Aangepast
30 september 2025 om 22:36
Judoka Grim Vuijsters hoopt in februari weer terug te keren op toppniveau. De zwaargewicht uit Goirle herstelt nog altijd van de knieblessure die hij ruim een jaar geleden opliep. "De knie voelt goed en sterk", vertelt Vuijsters aan Omroep Brabant. Maar het NK dit weekend komt nog te vroeg voor hem.
Op de deelnemerslijsten van het NK judo valt het grote aantal jonge deelnemers dit jaar op. De oudere generatie heeft zich niet geplaatst of heeft afscheid genomen en de jonkies nemen hun plek in.
Jordy BakkesJordy Bakkes is een van de namen die dit weekend in de gaten moet worden gehouden. Het talent van Van de Pol in Helmond won vorig jaar goud in de klasse tot 66 kilogram.
Zegers en VerhagenBij de vrouwen zijn de Brabantse ogen gericht op onder andere Suzanne Zegers uit Cuijk en Sanne Verhagen uit Best. Zegers won vorig jaar zilver in de klasse tot 48 kilogram. Verhagen won dit jaar twee European Tour-toernooien en veroverde een zilveren medaille tijdens een World-Cuptoernooi.
Advertentie
Advertentie
