Geen treinen tussen Eindhoven en Venlo door werkzaamheden Helmond

20 oktober 2012 om 09:28
nl
Tussen Eindhoven en Venlo rijden zondag geen treinen door werkzaamheden bij het station in Helmond. Daar zijn zestig bouwvakkers druk bezig met de nieuwe tunnel onder het spoor.
Geschreven door

In Helmond komt een nieuwe onderdoorgang van 160 meter lang en dertig meter breed. Deze verbindt het centrum straks met de Annawijk en de Suytkade.
Plaatsen van de tunneldekkenSinds donderdagnacht werken de bouwvakkers bij het station in Helmond. De drie tunneldekken werden zaterdagochtend geplaatst. Ruim dertig belangstellenden kwamen een kijkje nemen. ProRail had voor het publiek een tribune laten bouwen.
Het plaatsen van de tunneldekken ging niet helemaal vlekkeloos, zo weet het Eindhovens Dagblad. Een van de tegenvallers was onder meer dat er zaterdagavond een kraan kapotging. Die kon niet meteen worden vervangen, omdat er nog een tunneldek op zijn plaats moest worden gelegd.
Geen treinverkeer tussen Eindhoven en VenloDe werkzaamheden aan het spoor in Helmond zijn tot maandagochtend. Tot die tijd is er geen treinverkeer mogelijk tussen Eindhoven en Venlo. De NS zet bussen in. Reizigers moeten rekening houden met een halfuur vertraging.
De bouw van de tunnel kan via een webcam live op internet worden gevolgd. Het stationskwartier en de spoortunnel in Helmond moeten eind volgend jaar klaar zijn.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.