Advertentie
Dutch Design Week in volle gang
22 oktober 2012 om 20:06 • Aangepast
30 september 2025 om 22:07
1/3 Piet Hein Eek over de Dutch Design Week
Eindhoven staat deze week in het teken van de Dutch Design Week. Meer dan 1800 ontwerpers van mode, architectuur en andere producten tonen hun werk op tientallen locaties in de stad. Kriskrasverslaggever René van Hoof duikt een dag in het ontwerpleven en doet verslag van wat er zoal te doen is in Eindhoven.
De Dutch Design Week begon vrijdagavond officieel en vindt dit jaar voor de elfde keer plaats.
Exposities, lezingen, workshopsOp ruim tachtig plekken in Eindhoven kunnen driehonderd evenementen worden bezocht. Behalve exposities gaat het om lezingen, workshops, modeshows en seminars. Zo presenteren afgestudeerde studenten van de Design Academy hun afstudeerwerken.
180.000 bezoekersNaar verwachting komen er zo'n 180.000 mensen uit binnen- en buitenland op de Dutch Design Week af. De DDW, zoals het evenement kort heet, duurt tot en met zondag.
Meer nieuws over de Dutch Design Week op onze themapagina.
Advertentie
Advertentie
