Ontdek

Raad akkoord met 16,7 miljoen voor aanpak centraal station Tilburg

21 oktober 2012 om 21:57

De gemeenteraad van Tilburg heeft maandag 16,7 miljoen uitgetrokken voor verbetering van het centraal station. Het station krijgt een bredere passage onder de perrons door.

Geschreven door

Die is niet alleen bedoeld om van het ene spoor naar het andere te lopen, maar moet ook het centrum van de stad verbinden met de spoorzone ten noorden van het station
Noordelijke stationsingangHet Tilburgse station krijgt hierdoor ook een ingang aan de noordkant. Dat is volgens de Tilburgse raad belangrijk voor de ontwikkeling van het gebied ten noorden van het station
In dit gebied zat tot voor kort de werkplaats van de spoorwegen. Nu die werkplaats weg is, wil Tilburg het gebied ontwikkelen met woningen, kantoren, scholen en de bibliotheek.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.