Ontdek

Bredase ondernemer bekent omkoping

22 oktober 2012 om 13:41 • Aangepast 15 oktober 2025 om 23:03

Een Bredase horecaondernemer heeft toegegeven bij omkopingspraktijken betrokken te zijn. Een belastingambtenaar had de ondernemer daarvan beschuldigd en inmiddels heeft de uitbater het toegegeven. Dat maakte justitie in Breda dinsdag bekend.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De zaak is inmiddels met justitie geschikt en de horecabaas moet een boete van 2000 euro betalen. Een tweede uitbater die ook verdacht wordt van omkoping is ook een schikking voorgelegd, maar daar is hij volgens justitie, vooralsnog niet op ingegaan. Hij moet wat het OM betreft 4500 euro betalen. In totaal werden vier ondernemers en een belastingambtenaar in april 2011 aangehouden.
NAC-kaartjesDe belastingambtenaar zou kleine geldbedragen, korting op caféconsumpties en bijvoorbeeld kaartjes voor voetbalwedstrijden van NAC hebben aangenomen in ruil voor diensten, informatie en goedkeuring van belastingaangiften. De strafzaak tegen de belastingambtenaar en  de drie ondernemers begint donderdag.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.