Advertentie
Michael van Gerwen en Gino Vos uitgeschakeld op Darts Masters in Nuland
27 oktober 2012 om 00:45 • Aangepast
30 september 2025 om 21:10
Michael van Gerwen is uitgeschakeld op de Darts Masters in Nuland. De Boxtelaar verloor zaterdag in de tweede ronde van de Austaliër Paul Nicholson. Het werd 4-6.
Van Gerwen was het toernooi vrijdagavond nog begonnen met een benauwde 6-4 zege op de Engelsman Peter Hudson.
Ook Ossenaar Gino Vos ligt uit het toernooi. Vos startte het toernooi vrijdag met een fraaie zege op de sterke Engelsman Dave Chisnall. Maar Jamie Caven was zaterdagmiddag toch duidelijk een maatje te groot voor hem: 1-6.
Slechte dagZaterdag was een slechte dag voor de Nederlanders in Nuland, want naast Vos en Van Gerwen vlogen ook de andere Nederlandse troeven uit het toernooi. Vincent van der Voort ging met 6-5 onderuit tegen het Engelse talent Arron Monk en Raymond van Barneveld verloor met dezelfde cijfers van Johnny Haines.
Advertentie
Advertentie
