Orkaan Sandy legt Amerikaanse vestiging ASML stil
"Voor ons was het belangrijkste dat onze werknemers hun familie en huizen konden beschermen tegen de orkaan", vertelt woordvoerder Ryan Young van ASML in de Verenigde Staten. In de vestiging van ASML in Wilton werken 1200 werknemers.
'Business as usual'Woensdagochtend werd bekend dat de medewerkers weer aan de slag konden. "De stroom is hersteld, en it's business as usual", zo liet hij aan Omroep Brabant weten.
Acht miljoen Amerikanen zonder stroomYoung had nog geen berichten van werknemers die zijn getroffen door orkaan Sandy die langs de Oostkust van de Verenigde Staten een spoor van verwoesting heeft achtergelaten. Door de orkaan zitten acht miljoen mensen zonder stroom.
ASML nam in 2001 de Silicon Valley Group (SVG) in Wilton over. Volgens Ryan Young zijn er geen meldingen van schade door orkaan Sandy aan het bedrijf. Een eventuele achterstand in productie kan daardoor snel worden weggewerkt, laat de woordvoerder weten.