Advertentie
IJshockeyers Eindhoven Kemphanen verliezen in en van Herentals
4 november 2012 om 11:25
De ijshockeyers van Eindhoven Kemphanen hebben de competitiewedstrijd tegen Herentals zaterdag verloren. Het duel in België eindigde in 7-6 voor de thuisploeg.
Kemphanen staat na negen wedstrijden derde van onderen in de eredivisie ijshockey. Herentals staat een plaats lager. Herentals heeft twee punten minder dan Kemphanen. Bij Kemphanen maakten Pippo Limnell, Jan Bohac en Matti Korhonen hun debuut.
Matt Crowell was de grote man bij Herentals. Hij was goed voor vier goals. Voor Kemphanen scoorden Bob Teunissen en Wesley Hendriks tweemaal.
ProgrammaKemphanen komt zondagavond weer in actie, thuis tegen Amsterdam G's. De ijshockeyers van Destil Trappers nemen het in Tilburg op tegen Friesland Flyers. Trappers maakte vrijdag indruk met een 5-2 zege op medetopclub Den Haag. Trappers is koploper in de eredivisie ijshockey, met 23 punten uit negen duels. Den Haag volgt, net als Flyers, op een punt.
Advertentie
Advertentie