Advertentie
Geen finale darter Michael van Gerwen in Crawley
4 november 2012 om 12:09 • Aangepast
30 september 2025 om 19:39
Darter Michael van Gerwen is uitgeschakeld in de halve finale van het Players Championship in het Engelse Crawley. De Boxtelaar moest zaterdag zijn meerdere erkennen in oud-wereldkampioen Dennis Priestley. Van Gerwen verloor met 6-1. Daardoor liep 'Mighty Mike' een finale tegen de Australische topper Simon Whitlock mis.
Van Gerwen rekende op weg naar de halve finale nog knap af met Kevin McDine (6-2), Kevin Dowling (6-4), Colin Lloyd (6-2) en Peter Wright (6-4). HIj verdiende met het bereiken van de halve finale tweeduizend pond.
Tony West uit Oosterhout sneuvelde in Crawley in de derde ronde. Hij moest met 6-4 zijn meerdere erkennen in Stuart Kellett. Ossenaar Gino Vos verloor in de eerste ronde van de Welshman Les Wallace: 3-6.
Zege Simon WhitlockHet toernooi werd gewonnen door Simon Whitlock. Hij klopte Dennis Priestley in de finale met 6-2. Vorige week won Whitlock ook al de Darts Masters in Nuland.
Advertentie
Advertentie
