Advertentie
Cabaretier Bart de Groof overhandigt lied over prins Johan Friso aan koningin Beatrix
5 november 2012 om 19:38 • Aangepast
30 september 2025 om 19:40
1/2 Bart de Groof maakt lied voor koningin Beatrix
Klappen voor de koningin. Zo heet de voorstelling van cabaretier Bart de Groof uit Hilvarenbeek. In de show zit het lied 'Machteloos', dat gaat over het ski-ongeluk van Prins Johan Friso. Aanstaande vrijdag bezoekt koningin Beatrix Hilvarenbeek en de Groof wil de cd met het nummer aan de Koningin overhandigen.
Met het nummer 'Machteloos' wil de Groof Beatrix ondersteunen met de pijn en de machteloosheid met het ski-ongeluk van Prins Johan Friso. Het nummer maakt deel uit van een cabaretvoorstelling over het Koninklijk Huis, waarmee de Groof door Nederland touren.
Klappen"Het is een dubbel gevoel. Aan de ene kant is er applaus voor de koningin, aan de andere kant zijn het de klappen van de tegenslagen in het leven van Beatrix", vertelt De Groof. "Ik weet niet of ze de cd ooit zal beluisteren, maar ik hoop het natuurlijk wel. Een reactie zou natuurlijk mooi zijn, maar ik heb het nummer geschreven om Beatrix te ondersteunen in deze moeilijke tijd. En dat is het belangrijkste", aldus De Groof.
Advertentie
Advertentie
