Ontdek

Raad Helmond: onderzoek na lekken informatie over oud-burgemeester Fons Jacobs

6 november 2012 om 21:53

De gemeenteraad van Helmond stelt een onderzoek in naar het lekken van vertrouwelijke informatie aan het Eindhovens Dagblad. Dat besloot de raad dinsdagavond unaniem.

Geschreven door

Het Eindhovens Dagblad schreef vorige maand dat meerdere Helmondse wethouders de toenmalige burgemeester wilden laten aftreden. Zij vonden dat de hij niet meer goed kon functioneren, omdat Fons Jacobs vanwege bedreigingen werd beveiligd. De oud-burgervader vertelde later dat hij dat als 'een dolk in zijn rug' ervoer.
Volgens een verslaggever van het Eindhovens Dagblad, die bij de vergadering dinsdag aanwezig was, heeft de gemeenteraad nu besloten dat er een onderzoek komt naar aanleiding van het lekken van de vertrouwelijke informatie.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.