Advertentie
Massale belangstelling voor tankstation van de toekomst
8 november 2012 om 16:26
1/2 Verslaggever Pieter Bremer op de eerste Nationale Petroldag
nl
De eerste Nationale Petroldag trok donderdag honderden pompstationhouders naar het Culinaire Pretpark in Gilze.
Voedselfabrikanten laten de pomphouders zien hoe een shop er in het jaar 2015 uit moet zien. Dat betekent verse, gezonde en trendy produkten voor de verwende automobilist.
Een kleffe bal gehakt of vette frikandel is er niet meer bij. Tanken moet volgens de organisatie ook vrouwvriendelijker worden; schone pompen, schone toiletten en een uitnodigende winkel.
Shop wordt wegrestaurantDe shop wordt voor pomphouders steeds belangrijker omdat er steeds minder op brandstof wordt verdiend. "Over een paar jaar zijn we allemaal meer wegrestaurant dan benzinepomphouder", zegt een eigenaar uit de buurt van Eindhoven. "Benzine tanken de klanten in het veel goedkopere België, dus we zullen het van de extra's moeten hebben."
Advertentie
Advertentie