Ontdek

Vrijwilliger van het jaar in Tilburg krijgt tegel in Walk of Fame

9 november 2012 om 00:08

De 'vrijwilliger van het jaar' die ieder jaar in Tilburg wordt gekozen, krijgt voortaan een tegel in de Walk of Fame. In de Alexanderstraat in het centrum van de stad liggen tegels met daarop de namen van bekende Tilburgers als Guus Meeuwis, Pater Poels en Kluun.

Geschreven door

Op voorstel van de partij TROTS krijgt ook jaarlijks een of meer gewone Tilburgers een tegel. Dat wordt in ieder geval de vrijwilliger van het jaar, maar ook andere Tilburgers die een bijzondere rol in de stad spelen kunnen in aanmerking komen voor een tegel.
Bijna hele gemeenteraad voorstanderHet idee van TROTS werd donderdag bij de begotingsbehandeling overgenomen door de hele gemeenteraad, met uitzondering van de Tilburgse Volkspartij.
Met exacte dezelfde stemverhouding steunde de Tilburgse gemeenteraad donderdagavond ook een motie over behoud van het Nachtnet.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.