Weinig problemen met GHB-gebruikers in Den Bosch

9 november 2012 om 14:30
nl
In Den Bosch zijn relatief weinig problemen met mensen die de partydrug GHB gebruiken. Wel melden ze zich bij de opvang voor verslaafden in de stad wat vaker GHB-verslaafden. Dat zijn vooral mensen onder de dertig jaar.
Geschreven door

Dat schrijft het college van burgemeester en wethouders in een brief aan de gemeenteraad. Die had om die informatie gevraagd.
Makkelijk te beïnvloedenDat het vooral jongere mensen zijn komt volgens het college omdat zij makkelijker te beinvloeden zijn door dealers.
Verslavingsorganisatie Novadic-Kentron, die de gemeente van de gegevens heeft voorzien, heeft klinieken in Breda en Vught waar GHB-verslaafden kunnen afkicken. Uit de brief van het college blijkt dat daar maar zelden gebruik van wordt gemaakt.
De gemeente Den Bosch overlegt met Novadic-Kentron of er maatregelen nodig zijn om het GHB-gebruik in de stad terug te dringen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!