Sligro uit Veghel neemt activiteiten Van Oers Groep over
Bij de Sligro kunnen ondernemers hun goederen inkopen. De overgenomen activiteiten behoren tot de bedrijfsonderdelen Van Oers Holding, Van Oers Grootverbruik en Van Oers Logistiek en zijn in 2012 goed voor een omzet van tachtig miljoen euro. De 110 medewerkers komen in dienst van Sligro Food Group.
Groter marktaandeelIn 2013 worden de activiteiten opgenomen in de bedrijfsonderdelen van Sligro Food Group. De overname zal in 2014 bijdragen aan de winst per aandeel van Sligro. Als de activiteiten zijn geïntegreerd, zal het marktaandeel van Sligro op de groothandelsmarkt stijgen tot 21 procent.
De Van Oers Groep wil zich meer gaan richten op de productie van snacks, salades en sandwiches. De overname moet nog worden goedgekeurd door de mededingingsautoriteiten.