Advertentie
Gehandicapte Harry van der Putten uit Eindhoven alweer overvallen: 'Ze gingen tekeer als monsters'
13 november 2012 om 16:26
1/3 Harry van der Putten al 6 keer overvallen
nl
De gehandicapte Harry van der Putten uit Eindhoven is maandagavond voor de zesde keer overvallen. Met bruut geweld drongen een meisje en twee mannen zijn huis aan de Augustijnendreef binnen. Buit: één goedkoop horloge.
De 54-jarige Harry zit al heel zijn leven in een rolstoel zit, is overvallen. Twee keer werd hij thuis overvallen en vier keer op straat.
'Niet veel te halen'Het meisje had aangebeld en zei dat ze kwam collecteren voor de Kankerbestrijding. Volgens Harry gingen de overvallers tekeer als monsters. Ze sloegen en schopten en bedreigden hem met messen en een pistool. "Ze wilden geld en horloges, maar hier is niet veel te halen", aldus Harry. Uiteindelijk was de buit maar één goedkoop horloge.
Harry noemt de overval op een gehandicapte in een rolstoel een laffe daad. "Ik zei nog, ga maar een bank overvallen, maar daar hebben jullie het lef niet voor."
Van der Putten doet geen aangifte omdat dat de vorige vijf keer ook niks opleverde.
Advertentie
Advertentie