Advertentie
Justitie: Siamak S. uit Veghel heeft Youssef Sabbahi bij kickboksgala Zijtaart doodgeschoten
15 november 2012 om 16:04
1/2 Justitie beschuldigt Siamak S. van de moord op Youssef Sabbahi
Volgens justitie heeft de 32-jarige Siamak S. uit Veghel Youssef Sabbahi doodgeschoten tijdens het kickboksgala in Zijtaart. Hij wordt door het Openbaar Ministerie beschuldigd van moord en poging tot moord.
Bij de schietpartij zondag kwam de 37-jarige kickbokspromotor Youssef Sabbahi uit Veghel om het leven. Ook alle verdachten komen uit Veghel. Ze zijn 26, 30 en 32 jaar.
Verdachte broer vrijgelatenAlle drie de verdachten van de schietpartij blijven nog zeker twee weken vastzitten. De rechter-commissaris bij de rechtbank in Den Bosch heeft dit bepaald. De twee andere verdachten worden tot dusver alleen beschuldigd van openlijk geweld.
Een vierde verdachte, de 31-jarige broer van het slachtoffer raakte zwaargewond. Hij wordt ook als verdachte gezien, maar werd woensdag vrijgelaten.
Advertentie
Advertentie