Ontdek
VIDEO

Feyenoord laat hekkensluiter Willem II geen kans

18 november 2012 om 17:19 • Aangepast 15 oktober 2025 om 21:20

Willem II heeft zondag niet voor een verrassing kunnen zorgen tegen Feyenoord. De Rotterdammers waren de Tilburgers in de eigen Kuip met 3-0 de baas.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Lex Immers zette de thuisploeg na een halfuur op 1-0. Een onnodig doelpunt, volgens Willem II-verdediger Mitchell Piqué. "Die goal viel uit een ingooi. Via een scrimmage komt de bal voor de voeten van Immers en die schiet hem met zijn chocoladebeen stuiterend binnen..."
Tot die tijd had de hekkensluiter weinig te duchten van de Rotterdammers, die in een veel te traag tempo voetbalden en alleen een goede kans voor Jordy Clasie afdwongen.
Graziano PellèIn de tweede helft kwam Feyenoord veel strijdbaarder uit de kleedkamer. De ploeg drukte Willem II terug op eigen helft en Graziano Pellè besliste het duel binnen het kwartier met twee treffers.
FrustrerendWillem II blijft door de nederlaag laatste in de eredivisie. De achterstand op nummer 17 VVV-Venlo bedraagt drie punten. PEC Zwolle liep dit weekend verder weg van Willem II, dankzij een 2-0 zege op NAC Breda. PEC staat nu veertiende met elf punten. "Dat is wel frustrerend", geeft centrumverdediger Jordens Peters toe. "Hoewel PEC thuis aardig voetbal speelt. Ik had het dus wel een beetje verwacht, maar het is toch frustrerend om te zien."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.