Ontdek

Henneptelers nieten voorhuid Eindhovense 'slaaf' vast aan plank

23 november 2012 om 15:01 • Aangepast 16 oktober 2025 om 00:42

Een 36-jarige Eindhovenaar is bijna twee jaar gruwelijk gemarteld en daarnaast als slaaf gebruikt bij de hennepteelt. Twee hoofdverdachten zijn mannen van 44 en 46 uit Eindhoven en Veldhoven. Officier van justitie Ron Tenge heeft dat vrijdag gezegd tijdens een eerste zitting over de zaak.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het slachtoffer was het hulpje bij de hennepteelt. Toen er ruzie ontstond over geld is bijvoorbeeld de voorhuid van het slachtoffer aan een plank geniet, zijn er nietjes in zijn hoofd geschoten, is hij gebrandmerkt en gestoken met een beitel en werd zijn nek met spanbanden dichtgeknepen.
Vastgelegd op cameraDe mishandeling werd vastgelegd op beeld. De officier van justitie noemde het vrijdag maffiapraktijken. Hij overweegt de beschuldiging van poging doodslag, afpersing en hennepteelt nog uit te breiden met uitbuiting of mensenhandel, legde hij uit.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.