Advertentie
Studenten TU/e vestigen geen nieuw wereldrecord Tetris
26 november 2012 om 20:27 • Aangepast
15 oktober 2025 om 21:09
1/2 Recordpoging mega-Tetris niet gelukt
Het is ze niet gelukt. Studenten van de Technische Universiteit Eindhoven hebben niet het grootste computerspelletje Tetris ter wereld kunnen maken.
Studenten van de elektrotechnische studievereniging Thor maakten een speelveld van duizend vierkante meter tegen de gevel van de universiteit. Het speelveld bestaat uit 3200 fullcolour LED's.
MisluktHet wereldrecord kon niet gevestigd worden omdat sommige LED-panelen niet werkten. Kabelbreuk zou daar volgens de studenten de oorzaak van kunnen zijn.
Het wereldrecord zou later alsnog gevestigd kunnen worden, want de gevel staat nog de hele week tot de beschikking van de studenten. Toch zien ze daar vanaf, omdat de studenten het te druk hebben met hun studie.
Toch feestDe recordpoging is dan wel mislukt, het 55-jarige bestaan van de studievereniging werd maandag wel gewoon gevierd.
Advertentie
Advertentie
