Advertentie
23-jarige man uit Maarheeze opgepakt voor mishandeling conducteur in Geldrop
30 november 2012 om 19:52
Een 23-jarige man uit het Maarheeze is vrijdag opgepakt, omdat hij eind oktober een conducteur bewusteloos zou hebben geslagen. De politie is de man op het spoor gekomen door tips na een uitzending van Opsporing Verzocht. Daarin zijn beelden van de vermoedelijke dader getoond.
De verdachte was op 27 oktober in Geldrop uit de trein gezet omdat hij geen kaartje had. Toen dezelfde trein drie kwartier later terugkwam op het station, stapte de zwartrijder weer in. Op het balkon van de trein sloeg hij de 58-jarige conducteur tegen de grond. Daarna vluchtte hij Geldrop in.
Naar aanleiding van de uitzending van Opsporing Verzocht kwamen vijf tips binnen bij de politie. Aan de hand hiervan kon de man worden opgepakt. Hierin zijn toen beelden van de vermoedelijke dader getoond. Er kwamen vijf tips binnen. Maandag wordt hij voorgeleid.
Advertentie
Advertentie