Advertentie
Kellebeek College Roosendaal korte tijd ontruimd na bommelding
10 december 2012 om 17:16
nl
Twee gebouwen van het Kellebeek College in Roosendaal zijn maandagmiddag korte tijd ontruimd geweest na een bommelding. Dat meldt de politie. De gebouwen zijn inmiddels doorzocht en weer vrijgegeven.
Het gaat om gebouwen aan het Kadeplein. Enkele honderden leerlingen van de mbo-school hebben de school moeten verlaten en zijn de rest van de dag vrij. De melder had een specifieke plek in het gebouw genoemd. Daar is gezocht, maar volgens de politie niets gevonden en dus is het pand weer vrijgegeven.
FIODOp de tweede verdieping van een van gebouwen is de Fiscale Inlichtingen- en Opsporingsdienst (FIOD) gevestigd. Ook de medewerkers van de FIOD mochten niet meer naar binnen, volgens de politie.
De politie neemt de melding uiterst serieus en is nog op zoek naar de anonieme melder. Het doen van een valse melding is strafbaar.
Advertentie
Advertentie