Advertentie
Tilburgs Textielmuseum heeft met 60.000 bezoekers een record
14 december 2012 om 16:10 • Aangepast
15 oktober 2025 om 20:50
Studente Samantha Top is vrijdagmiddag in het Tilburgs Textielmuseum ontvangen als 60.000e bezoeker van dit jaar. Het is alweer tien jaar geleden dat het museum zo veel bezoekers trok. Meestal trekt het Textielmuseum ongeveer 50.000 mensen per jaar.
2012 is blijkbaar een goed jaar voor de Tilburgse musea. Museum De Pont, dat vlakbij het Textielmuseum ligt, haalde dit jaar voor het eerst 100.000 mensen binnen.
RoughDe tentoonstellingen waarmee het Textielmuseum veel mensen trok, gingen over de Brabantse modeontwerper Jan Taminiau, weverij De Ploeg uit Bergeijk en textielontwerpster Christien Meindertsma. Vrijdagmiddag begon in Tilburg de tentoonstelling 'Rough' met textielkunst van mannelijke ontwerpers.
Advertentie
Advertentie
