Advertentie
FD: 'Telegraaf haakt af voor overname Brabantse kranten'
14 december 2012 om 16:57
De Telegraaf Media Groep is afgehaakt in de race om de overname van de regionale krantenuitgever Wegener. Dat schrijft het Financiële Dagblad, dat zich baseert op bronnen rond het verkoopproces. Tot die Wegener-kranten behoren het Brabants Dagblad, het Eindhovens Dagblad en BN DeStem.
Volgens het Financiële Dagblad betekent dit dat alleen De Persgroep nog over is voor inlijving van het gehele Wegener-bedrijf.
Wegener is in de zomer door het Britse moederbedrijf Mecom in de etalage gezet. Mecom zag geen heil meer in het bijeenhouden van krantenactiviteiten in Nederland,
Een overname van Wegener kan nog wel even op zich laten wachten. Mecom kijkt ook naar andere scenario's, zoals de vorming van één grote Nederlandse uitgever van regionale kranten, aldus het Financiële Dagblad.
Advertentie
Advertentie