Advertentie
IJshockey: Destil Trappers maakt gehakt van Eindhoven Kemphanen
15 december 2012 om 23:45
De Brabantse ijshockeyclash tussen Eindhoven Kemphanen en Destil Trappers heeft tien treffers opgeleverd. Liefst acht ervan werden gemaakt door de Trappers.
Trappers was heer en meester in Eindhoven. Na de eerste periode had de thuisploeg nog hoop. Ondanks dat de Tilburgers recht hadden op meer, stond het toen slechts 0-1 door een goal van Diederick Hagemeijer.
BeslissingIn de tweede periode viel de beslissing. Via Mickey Bastings, Bjorn Willemse, Peter van Biezen en Dale Weise liep Trappers uit naar 0-5. Josh Mizerik deed in de slotfase van de tweede periode nog iets terug voor Kemphanen.
In de laatste periode troffen Weise (twee keer) en Ivy van den Heuvel doel namens de Trappers. Voor de Eindhovenaren raakte Dave van Mol het net.
Advertentie
Advertentie