RKC Waalwijk verrast met punt bij Vitesse: 2-2
Het venijn van het duel zat ontegenzeggelijk in de staart. Na 75 minuten spelen leidde Vitesse 'gewoon' met 1-0 dankzij doelpuntenmachine Wilfried Bony, die RKC-doelman Jeroen Zoet al in de achtste minuut had verschalkt met een kopbal.
Duits redt punt voor RKCDie tussenstand kon echter niet verbloemen dat de Arnhemmers de mindere waren van de bezoekers uit Waalwijk, die in de 78ste minuut terecht langszij kwamen via Teddy Chevalier. De Fransman had eerder, net als Nourdin Boukhari, ook al een doelpunt afgekeurd zien worden.
De vreugde bij RKC was aanvankelijk van korte duur: in de eerste de beste tegenstoot leek Simon Cziommer Vitesse de zege te schenken (2-1), maar diep in blessuretijd bezorgde Sander Duits RKC (met een van richting veranderd schot) een dikverdiend punt.
"Ik wil een compliment maken naar de ploeg dat we constant zijn blijven voetballen'', zei assistent-coach Roy Hendriksen na afloop. "Het positiespel was fantastisch. Het doelpunt van Duits was een enorme opluchting, maar gezien het spel was het niet meer dan verdiend."