Ontdek
VIDEO

Bijzonder jubileum: Ans van Heertum uit Tilburg verkoopt 50 jaar Tupperwareproducten

17 december 2012 om 15:59 • Aangepast 30 september 2025 om 13:02

Ans van Heertum uit Tilburg verkoopt al vijftig jaar plastic bewaar- en bereidingsproducten van Tupperware. De 69-jarige verkoopster werd maandag tijdens de wekelijkse cursus in Heeze in het zonnetje gezet.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Op haar negentiende begon de inmiddels ervaren verkoopster 'illegaal' met het verkopen van de plastic producten. ''Officieel mocht ik toen nog helemaal niet werken. Dat deed ik stiekem. Ik stond ingeschreven onder iemand anders haar naam'', vertelt Van Heertum met een glimlach.
Op het scootertjeTupperware was volgens Van Heertum in die tijd nog geen bekend bedrijf. ''Bijna niemand verkocht die producten, maar ik zag daar wel wat in. Het leek mij leuk om voorlopig verkoper te worden. En moet je nu zien: ik verkoop nog steeds'', vertelt de verkoopster lachend. ''Op mijn scooter, want een rijbewijs of een auto had ik nog niet, reed ik in mijn beginjaren rond door Brabant.''
Vijftig jaar werkt Van Heertum nu voor Tupperware. Over een half jaar werkt zij officieel vijftig jaar voor het bedrijf omdat ze de eerste zes maanden 'illegaal' werkte. Van stoppen wil ze voorlopig nog niks weten. ''Ik ga door tot ik er bij neerval.''

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.