Ontdek

Politie beëindigt illegale houseparty bij A59 Sprang-Capelle

22 december 2012 om 13:42 • Aangepast 30 september 2025 om 12:07

Op het parkeerterrein Labbegat langs de A59 bij Sprang-Capelle hebben circa honderd feestvierders vrijdagnacht een groot illegaal feest willen houden. De politie kon de illegale houseparty echter voorkomen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Agenten herkenden enkele feestgangers die eerder die avond waren weggestuurd uit een leegstaande industriehal aan de Industrielaan in Dongen. Daar hadden zij ook een feest willen houden. Met een slijptol hadden ze het toegangshek opengemaakt. Ze waren net bezig met het installeren van de apparatuur, toen de agenten ze betrapten.
Feest op parkeerplaats A59Rond kwart over twee werd dezelfde groep aangetroffen op de parkeerplaats Labbegat langs de A59. Er werd daar opnieuw geprobeerd om te feesten. Via sociale media werden oproepen geplaatst om anderen uit te nodigen.
De politie heeft een auto met apparatuur in beslag genomen. De eigenaar heeft zich nog niet gemeld. Er zijn geen aanhoudingen verricht.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.