Ontdek

IJshockeyers Geleen nemen revanche op Eindhoven Kemphanen

23 december 2012 om 10:11

De ijshockeyers van Eindhoven Kemphanen hebben de competitiewedstrijd tegen regerend landskampioen Geleen zaterdag verloren. Het werd in Eindhoven 3-5.

Geschreven door

Bob Teunissen en Dave van Mol bezorgden Kamphanen een snelle 2-0 voorsprong, maar Mike Forgie deed die teniet. Mitch Bruijsten bracht Geleen in de tweede periode op 2-3. Van Mol maakte nog gelijk, maar op treffers van Luca Heutmekers en opnieuw Bruijsten had Kemphanen geen antwoord meer.
Geleen staat vierde in de eredivisie ijshockey, met 31 punten uit negentien wedstrijden. Kemphanen staat een plaats lager met achttien punten uit twintig wedstrijden.
Wel succes in bekerIn de halve finale van het bekertoernooi rekende Kemphanen anderhalve week geleden nog knap af met Geleen. Kemphanen plaatste zich na een spannende derde wedstrijd, met een glansrol voor jeugdkeeper Thomas Jeukens, voor de finale tegen Destil Trappers. Die wordt begin januari afgewerkt.
Tweede nederlaagDe nederlaag tegen Geleen was voor Kemphanen de tweede van dit weekend. Vrijdag verloor de ploeg al met 5-2 bij Den Haag. Destil Trappers komt zondagavond nog in actie. De Tilburgers moeten het dan ook opnemen tegen Geleen. Trappers won vrijdag met 7-2 bij Amsterdam.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.