Advertentie
Vermiste Allard Nabben (45) uit Valkenswaard mogelijk dood gevonden in bos Bergeijk
31 december 2012 om 15:33 • Aangepast
30 september 2025 om 10:57
1/2 Politieonderzoek ter plaatse (Foto: Rico Vogels/SQ Vision)
In een bosperceel aan de Burgemeester Aartslaan in Bergeijk is maandagochtend een stoffelijk overschot gevonden. De politie houdt er sterk rekening mee dat het gaat om de sinds 17 juni vermiste Allard Nabben (45) uit Valkenswaard.
Er zijn geen aanwijzingen voor een misdrijf. De politie heeft de nabestaanden van Nabben geïnformeerd over de vondst van het stoffelijk overschot. De familie ging er tijdens zijn vermissing al vanuit dat de man zichzelf iets aan zou doen.
Omdat er nog forensisch onderzoek op het lichaam moet worden verricht, kan de politie nog niet met alle zekerheid zeggen dat het inderdaad om de vermiste Nabben gaat.
VermissingDe man uit Valkenswaard vertrok zondagochtend 17 juni vanaf een huis in Bergeijk. Hij zou een stukje gaan fietsen, maar keerde nooit meer terug. De familie sloeg alarm en de politie verzond een Burgernetbericht om Allard Nabben op te sporen.
Advertentie
Advertentie
