Extra politiesurveillance tijdens feest vanwege PostcodeKanjer in Nuenen
De politie gaat zaterdag extra toezicht houden in de wijk in Nuenen waar de winnaars van de Postcode Loterij wonen. Voor hen wordt tussen halfvijf en halfzeven op het parkeerterrein van RKVV Nuenen een Kanjerfeest gehouden.
De PostcodeKanjer van 40 miljoen euro viel dinsdagavond in Nuenen. Voor de deelnemers aan de Postcode Loterij met postcode 5672PE kon 2013 niet beter beginnen. De grootste prijs van 3,6 miljoen euro ging naar een echtpaar in de straat. De bewoners van de Velakker mogen in totaal twintig miljoen euro verdelen.
Grote KanjerfeestHet grote Kanjerfeest van de Postcode Loterij wordt zaterdag gehouden op het parkeerterrein van de plaatselijke voetbalvereniging RKSV in Nuenen. Het is gelegen aan de Pastoormast. Frans Bauer, Gers Pardoel en Wolter Kroes komen er optreden.
De politie wil voorkomen dat tijdens het twee uur durende feest inbrekers hun slag slaan. Ze waarschuwt bewoners van de wijk om, via bijvoorbeeld Twitter, niet te laten weten dat ze bij het feest aanwezig zullen zijn.