VIDEO

Vreugdetranen bij winnares Postcode Loterijfeest: 'Ik ben alleenstaande moeder'

5 januari 2013 om 21:06
nl
"Wat een kloteweer, he!," roept Wolter Kroes als hij het podium van het Postcode Loterij Miljoenenfeest in Nuenen opstapt. Maar los van het het weer is het zo'n avond dat alles klopt. En dan het eindbedrag per winnend lot: 10.430 euro voor iedereen die heel 2012 meespeelde. Een Nuenense snikt: "Ik ben alleenstaande moeder, ik ben zo blij met 10.000 euro!"
Geschreven door

Vierduizend inwoners van Nuenen staan zaterdag aan het eind van de middag op het terrein van RKSV Nuenen. Van de gezichten van sommige mensen is duidelijk af te lezen dat ze winnende loten op zak hebben. Een man zegt lachend: "Ik hoop een flink bedrag binnen te slepen. Maar ik denk dat het wel mee zal vallen. Ik zie het wel." Zelfs de burgemeester viel in de prijzen, hij won een tientje.
De money en de faamHet feest is pas echt begonnen als de overbekende "Goeoeoeoeoiemiddag!" van Postcode Loterij Miljoenjacht-presentator Gaston Starreveld over het voetbalterrein schalt. Daarna volgen de artiesten en duidelijk hebben ze over hun repertoire voor deze bijzondere middag nagedacht.
Spring maar achterop bij mijWolter Kroes zingt: "We zijn er weer bij en dat is prima!" Frans Bauer zingt: "De Wereld is een gekkenhuis". En Gers pardoel zingt: "We leven dit leven toch gewoon voor de money en de faam" en "Vandaag ben ik broke en morgen ben ik rijk". En Nuenen springt, swingt en zingt.
Rapper Gers Pardoel krijgt een heuse Postcode Loterijfiets van Gaston. De zanger twijfelt geen moment en springt bij de presentator achterop. Zo gaat het tweetal over het podium. Overbodig is te zeggen welk nummer volgt.
VreugdetranenEn dan, na twee uur entertainment, is het moment daar. Welk bedrag krijgen de bezitters van een winnend lot binnenkort bijgeschreven op de rekening? Er gaat een opgewonden gejuich op in de menigte als het bedrag van 10.430 euro op een groot scherm verschijnt. De winnende alleenstaande moeder en haar dochter snikken van geluk. Een man roept: "Zo, nu kan er wel een biertje vanaf!"

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.