Ontdek
VIDEO

NAC Breda op trainingskamp Spanje: 'Werken aan de sfeer'

7 januari 2013 om 00:41 • Aangepast 30 september 2025 om 10:18

De voltallige selectie van NAC Breda is zondagavond in Valencia aangekomen voor een trainingskamp. De ploeg bereidt zich in Spanje voor op de tweede seizoenshelft.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Ook spits Sjoerd Ars is van de partij. NAC is momenteel in onderhandeling met zijn Bulgaarse club Levski Sofia om hem voor de rest van het seizoen te huren. "We zullen zien hoe het gaat lopen, kijken wat er gaat gebeuren. Op het moment dat het rondkomt dan moet je doelpunten gaan maken. Nu is het vooral lekker trainen."
'Werken aan vertrouwen'Dit trainingskamp in Spanje is voor NAC belangrijk. De ploeg staat zeventiende in de Eredivisie, degradatie dreigt. Voor trainer Gudelj is het kamp de uitgelezen mogelijkheid om aan teambuilding te doen. "Over twee weken is de eerste competitiewedstrijd tegen VVV Venlo. Ik hoop dat dan iedereen fit is. We trainen twee keer per dag en we gaan gesprekken houden met elkaar."
In deze gesprekken zullen de goede en de slechte dingen van de afgelopen periode worden besproken. "We maken een uitgebreide analyse van de afgelopen periode. Zo werken we aan een goede sfeer in het team. Dat is belangrijk voor het vertrouwen in de ploeg."  

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.