Advertentie
Vermoorde vrouw Oss: politie onderzoekt geruchten internetdate
7 januari 2013 om 16:20 • Aangepast
15 oktober 2025 om 20:32
De politie gaat onderzoeken of de vrouw die op nieuwsjaarsochtend dood werd gevonden in een voortuin van een woning in Oss, in de stad was vanwege een internetdate. Dat heeft een woordvoerder desgevraagd laten weten.
De politie heeft diverse gesprekken met buurtbewoners gehad. "We hebben inderdaad opgevangen dat de vrouw in Oss was vanwege een internetdate. We onderzoeken nog of dit klopt", zo vertelt woordvoerder Henri van Pinxteren. Vorige week doken daarover al geruchten op.
In een park vlakbij de tuin aan de Berghemseweg werd vorige week een sporenonderzoek gehouden. Daarbij werd onder meer een koffer met inhoud gevonden. De politie onderzoekt nog of die iets te maken heeft met de moord.
Vrouw uit Enschede vermoordDe 48-jarige vrouw uit Enschede kwam afgelopen dinsdag door een misdrijf om het leven. Hoe ze werd vermoord, kan de politie naar eigen zeggen niet vertellen. Daar wordt nog onderzoek naar gedaan.
Advertentie
Advertentie
