Advertentie
Bredanaar Stephan Buczynski (26) dood en met snijwond in nek gevonden in Phuket, Thailand
13 januari 2013 om 15:28 • Aangepast
30 september 2025 om 09:10
1/2 Foto op de website Bangkok Post
De 26-jarige Bredanaar Stephan Buczynski is zondag dood gevonden voor de kust van Patong Beach in Phuket in Thailand. Dat bevestigde het ziekenhuis en de politie in Patong zondag aan Omroep Brabant. Hij is met een vier centimeter diepe snijwond in zijn nek gevonden.
Zijn voorhoofd lijkt te zijn geraakt door een hard voorwerp. De politie gaat uit van een ongeluk, maar houdt ook rekening met een misdrijf. Buczynski was ongeveer vier uur dood voordat hij werd gevonden.
Volgens de Thaise media ging de politie er aanvankelijk vanuit dat de man alleen was gaan zwemmen en dodelijk werd geraakt door een schroef van een boot. Zij houdt er echter ook rekening mee dat de Bredanaar om het leven is gebracht en zijn lichaam in zee is gedumpt.
Hij droeg een zwarte zwembroek en had een waterdichte tas bij zich. Daarin zaten zijn paspoort, 5200 Thaise baht en 1850 euro. Zijn lichaam wordt onderzocht in het ziekenhuis van Patong.
Advertentie
Advertentie
