Ontdek
VIDEO

Kenteken auto verwisseld die supporterscafé De Barrier Eindhoven ramde

14 januari 2013 om 19:53 • Aangepast 15 oktober 2025 om 20:16

De auto die begin januari de gevel van supporterscafé De Barrier in Eindhoven ramde, werd teruggevonden met een ander kenteken erop. Dat maakt de politie maandag bekend.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Op 3 januari reed een Toyota Landcruiser de gevel van het café binnen. Na de aanslag werd er brand gesticht in het supporterscafé van FC Eindhoven.
Kentekens verwisseldDe auto werd begin november gestolen in Middelbeers. Toen zat er het kenteken 39-ST-XJ op. Na de aanslag werd de gestolen auto achtergelaten in de Orchideeenstraat in Eindhoven. Toen zat er een Belgisch kenteken op: 1 CRS 124.
Volgens de politie heeft de auto tussen november en de aanslag rondgereden. In het Belgische Lommel werd de auto zelfs geflitst. Toen zat er nog het Nederlandse kenteken op.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.