Ontdek
VIDEO

Chaos treinverkeer door winterweer: treinen in Brabant rijden weer

16 januari 2013 om 12:05 • Aangepast 15 oktober 2025 om 20:00

Het was woensdagochtend een chaos op treinstations in Brabant. Het treinverkeer kampte vanaf vroeg in de ochtend met storingen vanwege de hevige kou. Het treinverkeer kwam rond halftien weer op gang.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Van en naar Breda en tussen Breda en Lage Zwaluwe reden er lang weinig of geen treinen. Ook tussen Tilburg en Boxtel waren er problemen. Ook op het station van Den Bosch was dat het geval. Daar moesten veel reizigers lang wachten.
Treinreizigers op TwitterSommige reizigers kozen er voor om naar huis te gaan en de reis niet verder te vervolgen. Zoals Daphne uit Heesch: "In de trein naar huis omdat de treinen naar Tilburg niet rijden." Daniel West heeft een bus kunnen bemachtigen. "Geen treinen dus nu bustour door Brabant door plaatsen waar niemand ooit van gehoord heeft." De NS bood excuses voor de overlast aan haar reizigers aan, ondanks dat kreeg ze toch kritiek te verduren.
Gebruikelijke filesOp de snelwegen is het woensdagmorgen een normale ochtendspits met de gebruikelijke files. Al waarschuwt Rijkswaterstaat wel voor gladheid. Omdat de wegen mooi schoon zijn, wil dat nog niet zeggen dat het gaspedaal volledig ingetrapt kan worden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.